The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Nail lifter 300 mm, black
Powder coated · 300 mm · C45 steel · Color: red · Non-slip handle · Good lever action
Specification | Einsatzbereich | Drawing pins, Nails |
| Ausstattung | With handle |
| Length | 300 mm |
| Diameter (Ø) | 14 mm |
| Colour | red |
| Farbe Griff / Stiel | black |
| Material | Steel |
| Materialgüte | C45 |
| Dimension | Ø 14 x 300 mm |
| Article type | Nail puller |