The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
2 litre · With stable pressure tanks · Very smooth · Powerful pump · Adjustable brass nozzle · With pressure relief valve
Specification | Einsatzbereich | Irrigation |
| Ausstattung | without |
| Capacity | 2,0 l |
| Length | 214 mm |
| Width | 134 mm |
| Height | 330 mm |
| Colour | weiß-grün |
| Material | Plastic / brass |
| Material specification | Polyethylene (PE), Polypropylene (PP) |
| Dimension | 214 x 134 x 330 mm |
| Article type | Handdrucksprüher |