The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Knee cushion 400 x 180 mm, green
- Aus weichem Kunststoff
- Abwaschbar
Keeps dry and warm · 40 x 18 x 2 cm
Specification | Einsatzbereich | Beete |
| Ausstattung | without |
| Length | 400 mm |
| Width | 180 mm |
| Height | 20 mm |
| Colour | green |
| Material | Plastic |
| Material specification | EVA |
| Dimension | 400 x 180 mm |
| Article type | Kniekissen |