The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Corrugated dowel 6,0 x 40 mm, Beech
Specification | Einsatzbereich | Furniture construction |
| Ausstattung | With grooves |
| Ausführung | Wooden dowel |
| Variante | Corrugated dowel |
| Length | 40 mm |
| Diameter (Ø) | 6,0 mm |
| Colour | nature |
| Material | Wood |
| Material specification | Beech |
| Dimension | 6,0 x 40 mm |
| Article type | Dowel |