The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
For covering screw heads and closing knotholes
Specification | Einsatzbereich | Furniture construction |
| Ausstattung | without |
| Ausführung | Wooden dowel |
| Variante | Cone discs |
| Form | Flat, round |
| Length | 35 mm |
| Diameter (Ø) | 35 mm |
| Colour | nature |
| Material | Wood |
| Material specification | Pine |
| Dimension | Ø 35 mm |
| Article type | Dowel |