The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Multi-component handle · Handy hole for hanging · Ergonomically-shaped handle · High-grade chrome-vanadium-molybdenum steel · Matt chrome finish · With extra-long tapered squared tip
Specification | Ausstattung | Without |
| Farbe Kopf | silver |
| Materialspezifikation Kopf | Chrom Vanadium Molybdän Stahl |
| Form | kantig |
| Length | 210 mm |
| Width | 35 mm |
| Height | 35 mm |
| Surface | Chrome matt |
| Farbe Griff / Stiel | red-black |
| Material Griff / Stiel | Plastic |
| Dimension | 210 x 35 x 35 mm |
| Article type | Grinder |