The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Crate chisel Ø 14,5 x 300 mm, round, red
Specification | Einsatzbereich | Demolition work, Wooden construction |
| Ausstattung | Without |
| Form | round |
| Length | 300 mm |
| Diameter (Ø) | 14,5 mm |
| Colour | red |
| Material | Steel |
| Dimension | Ø 14,5 x 300 mm |
| Article type | Box chisel |