The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Crowbar Ø 30 x 1500 mm, round, red
According to DIN 14853 · Round · With edged point and bent-up cutting edge
Specification | Einsatzbereich | Demolition work |
| Form | round |
| Length | 1500 mm |
| Handle length | 126.0 cm |
| Diameter (Ø) | 30 mm |
| Colour | red |
| Material | Steel |
| Dimension | Ø 30 x 1500 mm |
| Article type | Crowbar |