The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Cutting drawer 300 x 100 mm x 67 mm, MDF-wood, nature
Multilayered wood (15 mm thick)
Specification | Einsatzbereich | Fußleisten, Wooden mouldings |
| Ausstattung | Without |
| Blatt- / Klingenstärke | 13,00 mm |
| Length | 300 mm |
| Width | 100 mm |
| Height | 67 mm |
| Colour | nature |
| Material | Wood |
| Material specification | MDF-wood |
| Dimension | 300 x 100 mm x 67 mm |
| Article type | Cutting drawer |