The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Cutting drawer 300 x 63 mm x 40 mm, Beech, nature
Specification | Einsatzbereich | Fußleisten, Wooden mouldings |
| Ausstattung | Without |
| Blatt- / Klingenstärke | 13,00 mm |
| Length | 300 mm |
| Width | 63 mm |
| Height | 40 mm |
| Colour | nature |
| Material | Wood |
| Material specification | Beech |
| Dimension | 300 x 63 mm x 40 mm |
| Article type | Cutting drawer |