The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Cutting drawer 245 x 60 mm x 44 mm, Aluminium / chipboard, silver
Specification | Einsatzbereich | Fußleisten, Wooden mouldings |
| Ausstattung | Without |
| Blatt- / Klingenstärke | 13,00 mm |
| Length | 245 mm |
| Width | 60 mm |
| Height | 44 mm |
| Colour | silver |
| Material | Aluminium / chipboard |
| Dimension | 245 x 60 mm x 44 mm |
| Article type | Cutting drawer |