The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Werkzeugstiel für Mallets, max. 1000 - 1250 g, 260 mm, Ash
DIN 5135 · Ash-wood · Double-curved
Specification | Einsatzbereich | Schlagwerkzeuge |
| Ausstattung | Without |
| Geeignet für_Stiele | Mallets |
| Head weight (max.) | 1000 - 1250 g |
| Length | 260 mm |
| Colour | nature |
| Material | Wood |
| Material specification | Ash |
| Dimension | x 260 mm |
| Article type | Handle |