The store will not work correctly when cookies are disabled.
Werkzeugstiel für Hatchets, max. 1250 g, 500 mm, Ash
Ash wood · For COX842015 1250 g
Specification | Field of application | Splitting tools |
| Features | Without |
| Geeignet für_Stiele | Hatchets |
| Head weight (max.) | 1250 g |
| Length | 500 mm |
| Farbe | nature |
| Material | Wood |
| Materialspezifikation | Ash |
| Dimension | x 500 mm |
| Article type | Handle |