The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Pin punch Ø 4 mm, Cre vanadium steel
Specification | Einsatzbereich | Bolzen, Nieten, Stifte |
| Ausstattung | Without |
| Length | 150 mm |
| Width | 10 mm |
| Height | 12 mm |
| Diameter (Ø) | 4 mm |
| Surface | Varnished |
| Colour | red |
| Material | Steel |
| Material specification | Chrome vanadium steel |
| Dimension | Ø 4 x 150 x 10 x 12 mm |
| Article type | Splint driver |