The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Dämmstoffmesserklinge 140 mm, gehärtet,
Only for COXT670000 insulating material cutter · Ice-hardened · 2 pieces
Specification | Einsatzbereich | Dämmstoffe |
| Ausstattung | Without |
| Length | 140 mm |
| Material thickness | 0,90 mm |
| Surface | gehärtet |
| Material | Steel |
| Materialgüte | 1.2002 |
| Dimension | 140 x 0,90 mm |
| Article type | Blade |