The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Fliesenflachmeißel 100 mm, Without, Cre vanadium steel,
Of CV steel · With flat blade
Specification | Einsatzbereich | Tiles |
| Ausstattung | Without |
| Ausführung | Fliesenflachmeißel |
| Length | 100 mm |
| Width | 12 mm |
| Height | 10 mm |
| Surface | Varnished |
| Colour | red |
| Material | Steel |
| Material specification | Chrome vanadium steel |
| Dimension | 100 x 12 |
| Article type | Chisel |