The store will not work correctly when cookies are disabled.
Flat angle 200 x 30 x 200 mm, Steel, blue galvanized,
- Für den Außenbereich geeignet
- Aus verzinktem Stahl
- 200 x 30 x 200 mm
200 x 30 mm · Material: galvanized · Packaging content: 1 piece
Specification | Field of application | Furniture construction, Timber construction |
| Features | without |
| Length | 200 mm |
| Width | 30 mm |
| Depth | 200 mm |
| Angle | 90 ° |
| Surface | blue galvanized |
| Material | Steel |
| Dimension | 200 x 30 x 200 mm |
| Article type | Angle |