The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Post support , 100 x 121 x 60 mm, 4 mm, Dolle: Ø 16 mm / 200 mm, Steel, Hot-dip galvanised
U-shape · 121 x 60 x 100 x 200 x 4 mm / Ø 16 mm · Material: hot-dip galvanised · CE marked · Package contents: 1 piece
Specification | Einsatzbereich | Fence construction, Holzbau, Pfosten |
| Ausstattung | mit T-Stütze |
| Form | U-Form |
| Length | 100 mm |
| Width | 60 mm |
| Height | 200 mm |
| Depth | 121 mm |
| Diameter (Ø) | 16 mm |
| Material thickness | 4 mm |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
| Dimension | 100 x 121 x 60 mm |
| Article type | Pfostenträger |