The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Post corner 305 x 200 x 90 mm, Hülsen: 4, Steel, Hot-dip galvanised
Triple · For wood 90 x 90 mm · Dimensions 305 x 200 x 200 x 2 mm · 4 record sleeves · Material: hot dip galvanized · Packaging contents: 1 piece
Specification | Einsatzbereich | Balken, Pfosten |
| Ausstattung | without |
| Montage | For plugging in, for screwing |
| Length | 305 mm |
| Width | 200 mm |
| Depth | 90 mm |
| Material thickness | 2 mm |
| Angle | 90 ° |
| Number lead-ins | 4 |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
| Dimension | 305 x 200 x 90 mm |
| Article type | Holzverbinder |