The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Pfostenverlängerung 335 x 100 x 60 mm, Hülsen: 4, Steel, Hot-dip galvanised
For 60 x 80 mm wood vertical and horizontal for 40 x 60 mm · Material: hot dip hot dip galvanized
Specification | Einsatzbereich | Balken, Pfosten |
| Ausstattung | without |
| Montage | For plugging in, for screwing |
| Length | 335 mm |
| Width | 100 mm |
| Depth | 60 mm |
| Material thickness | 1,8 mm |
| Angle | 90 ° |
| Number lead-ins | 4 |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
| Dimension | 335 x 100 x 60 mm |
| Article type | Wood connectors |