The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Post corner 200 x 185 x 70 mm, Hülsen: 2, Steel, Hot-dip galvanised
Single · For wood 70 x 70 mm · Dimensions 200 x 200 x 2 mm · 2 record sleeves · Material: hot dip galvanized · Packaging contents: 1 piece
Specification | Einsatzbereich | Balken, Pfosten |
| Ausstattung | without |
| Montage | For plugging in, for screwing |
| Length | 200 mm |
| Width | 185 mm |
| Depth | 70 mm |
| Material thickness | 2 mm |
| Angle | 90 ° |
| Number lead-ins | 2 |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
| Dimension | 200 x 185 x 70 mm |
| Article type | Holzverbinder |