The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Post support , 130 x 80 x 80 mm, , Dolle: Ø 16 mm / 200 mm, Steel, Hot-dip galvanised
With crossbar · 80 x 80 x 130 x 16 x 200 mm · Material: hot-dip galvanised · CE marked · Package contents: 1 piece
Specification | Einsatzbereich | Fence construction, Holzbau, Pfosten |
| Ausstattung | mit Bodenplatte, mit Dolle, mit Höhenverstellung |
| Form | T-Form |
| Montage | zum Einbetonieren |
| Length | 130 mm |
| Width | 80 mm |
| Height | 200 mm |
| Depth | 130 mm |
| Diameter (Ø) | 16 mm |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
| Dimension | 130 x 80 x 80 mm |
| Article type | Pfostenträger |