The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
101 x 50 x 60 x 200 x 4 mm · U-Form · Screw mounted · Material: hot dip galvanized · Packaging content: 1 piece
Specification | Einsatzbereich | Fence construction, Holzbau, Pfosten |
| Ausstattung | mit T-Stütze |
| Form | U-Form |
| Montage | zum Aufschrauben |
| Length | 200 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 200 mm |
| Depth | 101 mm |
| Material thickness | 4 mm |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
| Dimension | 200 x 101 x 60 mm |
| Article type | Pfostenträger |