The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Post support , 200 x 71 x 50 mm, 5 mm, Dolle: Ø / 200 mm, Steel, Hot-dip galvanised
U-shape, with T-handle · 71 x 50 x 200 x 5 mm / 28 x 28 mm · Material: hot-dip galvanised · CE marked · Package contents: 1 piece
Specification | Einsatzbereich | Fence construction, Holzbau, Pfosten |
| Ausstattung | mit T-Stütze |
| Form | U-Form |
| Montage | zum Einbetonieren |
| Length | 200 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 200 mm |
| Depth | 71 mm |
| Material thickness | 5 mm |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
| Dimension | 200 x 71 x 50 mm |
| Article type | Pfostenträger |