The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Aufschraubhülse 150 x 91 x 91 mm, Steel, Hot-dip galvanised
91 x 150 mm · Screw mounted · Material: hot dip galvanized · Packaging content: 1 piece
Specification | Einsatzbereich | Fence construction, Holzbau, Pfosten |
| Ausstattung | without |
| Montage | zum Aufschrauben |
| Length | 150 mm |
| Width | 91 mm |
| Depth | 91 mm |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
| Dimension | 150 x 91 x 91 mm |
| Article type | Hülse |
| Product name | Art. no. | EAN | Type | Languages | Download |
| EW-0005_LE_01.pdf | HV4333, HV4334, HV4273, HV4274, HV4331, HV4332, HV4284 | 4035300761135, 4035300761142, 4004722543711, 4004722543728, 4035300761111, 4035300761128, 4004722588620 | Declaration of performance | DE, GB | CON_Download (PDF, 5 MB) |