The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Einschlaghülse 750 x 91 x 91 mm, Steel, Hot-dip galvanised
91 x 150 x 750 mm · Adjustable · Material: hot dip galvanized · Packaging content: 1 piece
Specification | Einsatzbereich | Fence construction, Holzbau, Pfosten |
| Ausstattung | without |
| Montage | for drive-in |
| Length | 750 mm |
| Width | 91 mm |
| Depth | 91 mm |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
| Dimension | 750 x 91 x 91 mm |
| Article type | Hülse |