The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
71 x 150 x 60 x 4 mm · With bead · Material: hot dip galvanized · Packaging content: 1 piece
Specification | Einsatzbereich | Fence construction, Holzbau, Pfosten |
| Ausstattung | mit T-Stütze |
| Form | U-Form |
| Montage | zum Aufschrauben |
| Length | 150 mm |
| Width | 60 mm |
| Height | 150 mm |
| Depth | 71 mm |
| Material thickness | 4 mm |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
| Dimension | 150 x 71 x 60 mm |
| Article type | Pfostenträger |