The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
121 x 60 x 600 x 5,5 mm · H- Form · Material: hot dip galvanized · Packaging content: 1 piece
Specification | Einsatzbereich | Fence construction, Holzbau, Pfosten |
| Ausstattung | without |
| Form | H-Form |
| Montage | zum Einbetonieren |
| Length | 600 mm |
| Width | 60 mm |
| Height | 600 mm |
| Depth | 121 mm |
| Material thickness | 5,5 mm |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
| Dimension | 600 x 121 x 60 mm |
| Article type | Pfostenträger |