The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Post cap 70 x 70 mm, mit Kugel, Steel, Hot-dip galvanised
- Suitable for outdoor use
- Material Hot-dip galvanised steel
- 70 x 70 mm
- Package contents: 1 piece
With ball · 70 x 70 mm · Material: hot-dip galvanised · Package contents: 1 piece
Specification | Einsatzbereich | Fence construction, Pfosten |
| Ausstattung | mit Kugel |
| Ausführung | Pfostenkappe |
| Form | gleichseitig |
| Montage | zum Aufschrauben |
| Length | 70 mm |
| Width | 70 mm |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
| Dimension | 70 x 70 mm |
| Article type | Cap |