The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Post cap 70 x 70 mm, mit Pyramide, Steel, Hot-dip galvanised
70 x 70 mm · Pyramid · Material: hot dip galvanized · Packaging content: 1 piece
Specification | Einsatzbereich | Fence construction, Pfosten |
| Ausstattung | mit Pyramide |
| Ausführung | Pfostenkappe |
| Form | gleichseitig |
| Montage | zum Aufschrauben |
| Length | 70 mm |
| Width | 70 mm |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
| Dimension | 70 x 70 mm |
| Article type | Cap |