The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
With slotted hole · 40 x 30 x 42 x 8 mm · Material: galvanised · Package contents: 1 piece
Specification | Ausstattung | mit Langloch |
| Length | 40 mm |
| Width | 30 mm |
| Height | 40 mm |
| Depth | 30 mm |
| Diameter (Ø) | 8 mm |
| Material thickness | 2 mm |
| Surface | yellow galvanized |
| Material | Steel |
| Dimension | 40 x 30 x 30 mm |