The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
38 x 25 mm · With TX30 Bit · Material: stainless steel A2 · Packaging content: 4 piece
Specification | Ausstattung | mit Bit |
| Length | 38 mm |
| Width | 25 mm |
| Height | 38 mm |
| Depth | 38 mm |
| Material thickness | 2,5 mm |
| Material | Stainless steel |
| Material specification | A2 |
| Materialgüte | 1.4301 / SS304 |
| Dimension | 38 x 25 x 38 mm |