The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Post cap 90 x 90 mm, mit Kugel, Stainless steel, A2
- Suitable for outdoor use
- Material: A2 stainless steel
- 90 x 90 mm
- Package contents: 1 piece
With ball · 90 x 90 mm · Material: A2 stainless steel · Package contents: 1 piece
Specification | Einsatzbereich | Fence construction, Pfosten |
| Ausstattung | mit Kugel |
| Ausführung | Pfostenkappe |
| Form | gleichseitig |
| Montage | zum Aufschrauben |
| Length | 90 mm |
| Width | 90 mm |
| Material | Stainless steel |
| Material specification | A2 |
| Materialgüte | 1.4301 / SS304 |
| Dimension | 90 x 90 mm |
| Article type | Cap |