The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Post cap 90 x 90 mm, without, Steel, galvanized
- Suitable for outdoor use
- Material steel
- 90 x 90 mm
- Package contents: 1 piece
Without ball · 90 x 90 mm · Material: galvanised, black · Package contents: 1 piece
Specification | Einsatzbereich | Fence construction, Pfosten |
| Ausstattung | without |
| Ausführung | Pfostenkappe |
| Form | gleichseitig |
| Montage | zum Aufschrauben |
| Length | 90 mm |
| Width | 90 mm |
| Surface | galvanized |
| Colour | black |
| Material | Steel |
| Dimension | 90 x 90 mm |
| Article type | Cap |