The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
38 x 30 x 32 mm · Material: stainless steel · Packaging content: 1 piece
Specification | Ausstattung | without |
| Length | 38 mm |
| Width | 30 mm |
| Height | 38 mm |
| Depth | 32 mm |
| Diameter (Ø) | 8 mm |
| Material thickness | 2 mm |
| Material | Stainless steel |
| Materialgüte | J4 |
| Dimension | 38 x 30 x 32 mm |