The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Eccentric Ø 15 mm, ohne Rand, Steel, nickel plated, 1 Piece
Ø15 x 12,2 mm · Standard, without edging · Material: nickel-coated · Packaging content 1 piece
Note: Intended for bulk sale!
Specification | Einsatzbereich | Furniture construction |
| Ausstattung | without |
| Ausführung | Eccentric |
| Antrieb Bit | Phillips |
| Depth | 12,2 mm |
| Diameter (Ø) | 15 mm |
| Surface | nickel plated |
| Material | Steel |
| Dimension | Ø 15 mm |
| Article type | Connector |