The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Fin dowel 6,0 x 30 mm, Plastic
6 mm x 30 mm · Material: polypropylene · Packaging content: 90 pieces
Specification | Einsatzbereich | Concrete, Solid stone |
| Ausstattung | With fins |
| Ausführung | Universal dowel |
| Variante | Fin dowel |
| Length | 30 mm |
| Diameter (Ø) | 6,0 mm |
| Colour | grey |
| Material | Plastic |
| Material specification | Polypropylene (PP) |
| Dimension | 6,0 x 30 mm |
| Article type | Dowel |