The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Fin dowel 10 x 50 mm, Plastic
10 mm x 50 mm · Material: polypropylene · Packaging content: 22 pieces
Specification | Einsatzbereich | Concrete, Solid stone |
| Ausstattung | With fins |
| Ausführung | Universal dowel |
| Variante | Fin dowel |
| Length | 50 mm |
| Diameter (Ø) | 10 mm |
| Colour | grey |
| Material | Plastic |
| Material specification | Polypropylene (PP) |
| Dimension | 10 x 50 mm |
| Article type | Dowel |