The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Steel grooved pin Ø 4,5 x 80 mm, Coutersunk head, Steel, blue galvanized
4,5 x 80 mm · Without washer · material: Zinc-plated · packaging content: 25 pieces
Specification | Ausstattung | With grooves |
| Kopfform | Coutersunk head |
| Montage | for drive-in |
| Length | 80 mm |
| Diameter (Ø) | 4,5 mm |
| Surface | blue galvanized |
| Material | Steel |
| Dimension | Ø 4,5 x 80 mm |
| Article type | Nail |