The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Fin dowel 12 x 60 mm, Plastic
12 mm x 60mm · Material: polypropylene · Packaging content: 6 pieces
Specification | Einsatzbereich | Concrete, Solid stone |
| Ausstattung | With fins |
| Ausführung | Universal dowel |
| Variante | Fin dowel |
| Length | 60 mm |
| Diameter (Ø) | 12 mm |
| Colour | grey |
| Material | Plastic |
| Material specification | Polypropylene (PP) |
| Dimension | 12 x 60 mm |
| Article type | Dowel |