The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Universal screw Ø 4,5 x 20 mm , TX, Steel, blue galvanized, Vg,
Round head, Continuous thread · TX · 4,5 x 20 mm · Zinc-plated
Specification | Einsatzbereich | Protected outdoor area / wet room |
| Ausstattung | without |
| Ausführung | Universal screw |
| Antrieb Bit | Internal hexalobular |
| Kopfform | Pan head |
| Size | TX20 |
| Length | 20 mm |
| Diameter (Ø) | 4,5 mm |
| Gewindeausführung | Full thread |
| Gewindeart | Wood thread |
| Surface | blue galvanized |
| Material | Steel |
| Materialgüte | C1022 |
| Dimension | Ø 4,5 x 20 mm |
| Article type | Screw |