The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Spring washer Ø 8.0 x 14,8 mm, Stainless steel, A2
8,0 x 14,8 mm · Material: Stainless steel A2 · Packaging content: 12 pieces · Manufactured according to DIN 127 B
Specification | Ausstattung | without |
| Ausführung | Spring washer |
| Diameter (Ø) | 14,8 mm |
| Inner diameter (Ø) | 8.0 mm |
| Material | Stainless steel |
| Material specification | A2 |
| Materialgüte | 1.4301 |
| Dimension | Ø 8.0 x 14,8 mm |
| Article type | Ring |