The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Building disc Ø 11.0 x 34 x 3,0 mm, Stainless steel, A2, round
M10 x 34 x 3mm · Material: Stainless steel A2 · Manufactured according to DIN 440 / ISO 7094 · Packaging content: 8 pieces
Specification | Ausstattung | without |
| Ausführung | Building disc |
| Form | round |
| Gewindegröße | M10 |
| Diameter (Ø) | 34 mm |
| Inner diameter (Ø) | 11.0 mm |
| Material thickness | 3,0 mm |
| Material | Stainless steel |
| Material specification | A2 |
| Materialgüte | 1.4301 |
| Dimension | Ø 11.0 x 34 x 3,0 mm |
| Article type | Plate |