The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Body disc Ø 15 x 4.3 x 1,2 mm, Stainless steel, A2
4,3 x 15 x 1,2 mm · Material: Stainless steel A2 · Packaging content: 20 pieces
Specification | Ausstattung | without |
| Ausführung | Body disc |
| Height | 1,2 mm |
| Diameter (Ø) | 15 mm |
| Inner diameter (Ø) | 4.3 mm |
| Material | Stainless steel |
| Material specification | A2 |
| Materialgüte | 1.4301 |
| Dimension | Ø 15 x 4.3 x 1,2 mm |
| Article type | Plate |