The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Screw hook Ø 4,0 x 30 mm , Steel, galvanized, Straight, black
4,0 x 30 mm · Straight · With wood thread · Rustic · Material: Zinc-plated · Packaging content: 10 pieces
Specification | Einsatzbereich | various |
| Ausstattung | With decorative grooves |
| Ausführung | Screw hook |
| Form | Straight |
| Length | 30 mm |
| Diameter (Ø) | 4,0 mm |
| Gewindeart | Wood thread |
| Surface | galvanized |
| Colour | black |
| Material | Steel |
| Dimension | Ø 4,0 x 30 mm |
| Article type | Screw hook |