The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Slotted screw hook Ø 5,2 x 50 mm , Steel, galvanized, Straight, black, Straight
5,2 x 50 mm · Slot- drive · Straight · With wood thread · Rustic · Material: Zinc-plated · Packaging content: 6 pieces
Specification | Ausstattung | With slot |
| Ausführung | Slotted screw hook |
| Antrieb Bit | Slot |
| Form | Straight |
| Length | 50 mm |
| Diameter (Ø) | 5,2 mm |
| Gewindeart | Wood thread |
| Surface | galvanized |
| Colour | black |
| Material | Steel |
| Dimension | Ø 5,2 x 50 mm |
| Article type | Screw hook |