The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Traffic light hook Ø 5,5 x 104 mm , Steel, galvanized, Curved, white
5,5 x 100 mm · With wood thread · Material: zinc-coated · Packaging content: 2 pieces
Specification | Einsatzbereich | Hanging basket |
| Ausstattung | With monkey |
| Ausführung | Hanging basket hook |
| Ring diameter (Ø) | 27 mm |
| Thread length | 35 mm |
| Form | Curved |
| Length | 104 mm |
| Diameter (Ø) | 5,5 mm |
| Mesh width | 22 mm |
| Gewindeart | Wood thread |
| Surface | galvanized |
| Colour | white |
| Material | Steel |
| Dimension | Ø 5,5 x 104 mm |
| Article type | Screw hook |