The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Ceiling hook Ø 5,0 x 80 mm , Steel, brass-plated, Curved, 6 Pieces
5.0 x 80 mm · Curved · With wood thread · Rustic · Material: brass-plated · Package contents: 6 pieces
Specification | Ausstattung | With decorative grooves |
| Ausführung | Ceiling hook |
| Ring diameter (Ø) | 14 mm |
| Thread length | 30 mm |
| Form | Curved |
| Length | 80 mm |
| Diameter (Ø) | 5,0 mm |
| Mesh width | 8 mm |
| Gewindeart | Wood thread |
| Surface | brass-plated |
| Material | Steel |
| Dimension | Ø 5,0 x 80 mm |
| Article type | Schraubhaken |