The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Ceiling hook Ø 5,0 x 100 mm , Steel, brass-plated, Curved
5,2 x 100 mm · Curved · With wood thread · Rustic · Material: brass-plated · Packaging content: 6 pieces
Specification | Ausstattung | With decorative grooves |
| Ausführung | Ceiling hook |
| Ring diameter (Ø) | 14 mm |
| Thread length | 35 mm |
| Form | Curved |
| Length | 100 mm |
| Diameter (Ø) | 5,0 mm |
| Mesh width | 8 mm |
| Gewindeart | Wood thread |
| Surface | brass-plated |
| Material | Steel |
| Dimension | Ø 5,0 x 100 mm |
| Article type | Screw hook |