The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Ceiling hook Ø 2,4 x 30 mm , Brass, bright, Curved, 20 Pieces
2.4 x 30 mm · Curved · With bevel and wood thread · Material: brass · Package contents: 20 pieces
Specification | Ausstattung | With monkey |
| Ausführung | Ceiling hook |
| Ring diameter (Ø) | 10 mm |
| Thread length | 9 mm |
| Form | Curved |
| Length | 30 mm |
| Diameter (Ø) | 2,4 mm |
| Mesh width | 7 mm |
| Gewindeart | Wood thread |
| Surface | bright |
| Material | Brass |
| Dimension | Ø 2,4 x 30 mm |
| Article type | Schraubhaken |